Okna jsou osazena celoobvodovým kováním německé firmy Winkhaus, které je inovativním a dlouhodobě osvědčeným systémem otevíravě-sklopného kování. Toto kování je evropskou jedničkou na trhu v oblasti stability, bezpečnosti a funkčnosti.

Otevíravě-sklopné kování AutoPilot

Nabízíme vám atraktivní a variabilní systém kování, který je schopen splnit Vaše individuální požadavky. Je připravován na míru výrobním procesům a odpovídá Vašim vysokým nárokům. Toto kování jsme schopni přizpůsobit rozmanitým materiálům, tvarům, designu a dalším trendům či požadavkům podle Vašeho přání.

Otevíravě-sklopné kování ActivPilot

Kováním activPilot byl vytvořen ucelený systém schopný splnit všechny požadavky a nabídnout řešení, která lze v budoucnu považovat za nový standard. Základ systému přitom tvoří známé kování - autoPilot. Všechny osvědčené funkce a výhody této generace jsme převzali, optimalizovali a zdokonalili.
Díky lesklému inovovanému povrchu a řadě designových prvků kování activPilot je toto kování na trhu leaderem i v oblasti moderního designu a formy.

Kování pro posuvná okna

Od firmy Winkhaus dodáváme také kování pro velkoplošné okenní prvky. Pro výrobu velkoplošných posuvně-výklopných a jednoduchých posuvných prvků lze částečně použít standardních součástí programu autoPilot Concept. Malá montážní hloubka kování umožňuje použití úzkých profilů a dodává tak oknům příjemný vzhled a design.
I v tomto segmentu splňuje firma Winkhaus vysoké bezpečnostní nároky. U systému duoPort je možné využít všechny bezpečnostní stupně: od odolnosti proti vloupání/vypáčení AhS až po odolnost proti vloupání dle WK3.