Plastové dveře

Vstupní dveře jsou vizitkou Vašeho domu a proto je vybírejte pečlivě.

Nabízíme velmi širokou nabídku nejrůznějších dveřních výplní a výplňkových prvků značek Perito a Baupartner. Vyhovíme všem Vašim požadavkům na design, vybavení, jakost a funkčnost.

Dveře vyrábíme z dveřních výplní firmy Perito a Baupartner. Tyto dveřní výplně v sobě spojují neopakovatelný design, dokonalou kvalitu, luxus, oku lahodící tvary a nekonečný sortiment. Vyznačují se termo-izolačními a bezpečnostními vlastnostmi a jejich kvalitu potvrzuje množství atestů renomovaných institutů.

 

Požadavky kladené na tepelnou izolaci a bezpečnost jsou u dveří vysoké. Izolační materiál zabudovaný v deskách a panelech našich dveří je velmi kvalitní a jeho termo-izolační vlastnosti jsou prokázány mnohaletou praxí a četnými testy. Vchodové dveře jsou nejnamáhavějším výplňovým prvkem domu, používaným několikrát denně po dobu mnoha let. Investice do vchodových dveří by tedy rozhodně neměla být podceňována.

Plastové profily se vyznačují vynikající tepelnou izolací, poskytují komfort na nejvyšší úrovni a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Bodují jak svou dlouhou životností, tak i trvalou tvarovou stálostí. Široká nabídka Vám vedle celé řady výtvarných možností garantuje také bezpečnost a velkou stabilitu.

Profily plastových dveří

Corona CT 70

 • Energie
  Osvědčené vícekomorové profily a tepelné oddělení dveřního prahu garantují optimální tepelnou izolaci - a poskytují Vám tak enormní potenciál úspor energií.
 • Bezpečnost
  Obvodová ocelová výztuž a velká konstrukční hloubka zajišťuje vynikající stabilitu a bezpečné ukotvení kování. Tento systém lze bez problému vybavit dalšími prvky, které poskytují nejvyšší stupeň zabezpečení.
 • Komfort
  Dvě izolační roviny zajišťují optimální izolaci proti povětrnostním podmínkám a hluku. Kromě toho lze dle libosti použít veškeré běžné kování. Bezbariérový kombinovaný práh z plastu vyztuženého skleněnými vlákny zaručuje rovný a bezpečný průchod.
 • Design
  Vaše dveře se díky úzkým pohledovým šířkám a stříbrně-šedému těsnění stanou prvkem, který dodá Vašemu domu eleganci a jedinečnost.

Přinášíme Vám moderní zamykací systémy Winkhaus, které jsou díky inovativním technologiím velkým přínosem ke zvýšení bezpečnosti dveří. Jsou tvořeny prvky, které se vzájemně doplňují – masivní součásti společně s přesným zhotovením tvoří inteligentní konstrukci s lehce fungujícím mechanismem a maximální účinností uzavírání.


Kování


U dveří instalovaných naší firmou používáme zásadně bezpečnostní kování firmy 

HookLock

 • Bezpečnost díky masivním hákovým závorám
  Ochrana proti vypáčení či násilnému rozevření křídla od rámu je zajištěna pomocí 2 nebo 4 masivních hákových závor z kované mosazi.
 • Spolehlivé v oblasti bezpečnosti a funkčnosti
  Pro každodenní příjemné ovládání zamykacího mechanismu slouží kónický tvar masivní hákové závory. Díky důmyslné mechanické struktuře vícebodových zámků Winkhaus je zajištěno, aby v uzamčené poloze nepůsobily na uzavírací ozubený převod žádné síly a aby bylo možné kdykoliv vložit bez problémů klíč do cylindrické vložky.
 • Dodatečná funkce: dveřní hlídač
  Dveřní hlídač otevírá pouze úzkou štěrbinu a znemožňuje tak neoprávněnému vniknutí. Vypadá lépe než staromódní řetízek a je možné jej okamžitě odemčít bez nutnosti opětovného uzavření.

AutoLock

 • Automatické vícebodové zámky s masivními hákovými závorami
  Už při zavření dveří zapadnou dvě masivní hákové závory hluboko do kapes protiplechů a dveře automaticky zajistí. Zajištěné dveře se otevírají zcela běžným způsobem: zevnitř pomocí kliky, zvenku pomocí klíče.
  Vícebodový Zámek autoLock AV2 nabízí trojnásobně vyšší bezpečnost, nejvyšší míru ochrany před vloupáním a útokem na zámek a vyšší míru komfortu.
 • Optimální kompatibilita a dodatečné funkce
  Díky stejnému frézování a protiplechům je zajištěna kompatibilita s ostatními výrobky Winkhaus. Na přání je možno kování vybavit motorem umožňujícím elektronické otevírání dveří či bezdotykové odemykání domovních dveří.