Profily

Plastová okna vyrábíme z vysoce kvalitních okenních profilů německé firmy Schüco. Profilové systémy firmy Schüco Vám nabízí široké spektrum systémů, tvarů a barev. Díky nejmodernějším technologiím splňují naše plastová okna všechny požadavky v oblasti dopadu světla, tepelné izolace, kvality, vzhledu a designu. Vyzrálá technika je bází všech důležitých faktorů, jakými jsou úspora energií, bezpečnost, protihluková a tepelná izolace a v neposlední řadě také snadné ošetřování a údržba. Vytvořte ve svém domě speciální atmosféru a užívejte si komfortu vysoce jakostních okenních systémů Schüco.

Corona CT 70 - Nadčasový, bezpečný a efektivní systém

Energie

Díky systému Corona CT 70 máte možnost ušetřit až 20 % z Vaší spotřeby energie. Jedná se o systém, který bude i po letech fungovat stejně spolehlivě jako první den.

Bezpečnost

Prostřednictvím široké nabídky nejrůznějších variant kování je možno okna vybavit adekvátně potřebným bezpečnostním požadavkům. Veškeré kování je bezpečně a natrvalo ukotveno v obvodovém ocelovém vyztužení a zajišťuje dlouhou životnost oken.

Komfort

Nová okna navíc zajišťují maximální komfort bydlení. Neboť jejich konstrukce a použité materiály zajišťují velmi efektivní protihlukovou ochranu a používaná izolační skla vysokou míru světelného zdroje.

Design

Okna Corona CT 70 se vyznačují nadčasovými křivkami a úzkými konturami profilů, díky nimž vynikne individuální styl Vašeho domu. Pomocí široké škály barevných a dřevěných dekorů lze realizovat vlastní akcent nejen interiérových prostorů.

Vysoká funkčnost

S okny Corona CT 70 disponujete nejen možností realizace atraktivního a přívětivého vzhledu Vašeho domu, nýbrž také technické optimalizace a zachování nebo dokonce znásobení jeho hodnoty. Čistě konturované rámy s úzkými pohledovými šířkami zvyšují podíl skleněné plochy okna. To znamená více světla, více světlosti, uvolněná a příjemná atmosféra.

Corona SI 82 - Energicky úsporné profily pro nejvyšší nároky

Energie

Ze systému Corona SI 82 jsou vyráběna energeticky úsporná okna Thermo 6. Tyto okna snižují energetické náklady a jsou také ohleduplné k životnímu prostředí. Splňují tedy jak ekonomické tak i ekologické nároky. Díky jedinečné technologii dosahují vynikající tepelné izolace a mohou vám tak uspořit až 20 % Vaší dosavadní energetické spotřeby.

Bezpečnost

Energeticky úsporná okna Thermo 6 představují nejen moderní, elegantní vzhled, nýbrž také vysoký stupeň bezpečí a spolehlivou ochranu Vašeho domova. A to díky obvodové ocelové výztuži a nadprůměrné konstrukční tloušťce s hluboko uloženým kováním, které je spolehlivě přišroubováno k této ocelové výztuži.

Komfort

Díky třem nezávislým rovinám těsnění poskytují tato okno také vysokou izolaci proti hluku a povětrnostním podmínkám. Trvale a účinně je tak bráněno průvanu a kondenzačním jevům.

Design

I přes vynikající tepelně-izolační vlastnosti zůstávají rámové profily elegantní a úzké, a přivádí do Vašeho obytného prostoru mnoho světla. Můžete tedy (především u novostaveb) plánovat až o 30 % větší a tím i světlejší okna. Použitím nejrůznějších fólií můžete také navíc zcela individuálně zvýraznit svou fasádu.


V naší nabídce je více než 50 barevných dekorů včetně barev siena rosso či noce, imitace hliníku a nebo exkluzivních barev Schüco AutomotiveFinish.