Poctivá plastová okna od českého výrobce
 
 

Plastová okna

Kvalitní okna a dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Nejsou pouhou dekorací, ale každé budově dodávají jedinečnost. Proto jsme pro Vás přichystali širokou nabídku nejrůznějších okenních a dveřních profilů, skel a kování.

Více informací

Plastové dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Dveře mohou každé budově, vile či domu dodat něco výjimečného. Souhra dveřního rámu, výplně a kliky je nutná k vytvoření celkového harmonického vzhledu. U nás si vybere opravdu každý.

Více informací

Interiérové dveře

Zastupujeme renomované výrobce dveří jako je Dre, Portadoors, Invado, Mikea, od kterých nabízíme různé typ dveří a zárubní (interiérové, exteriérové, kovové, dřevěné, protipožární s požární odolností 30, 45 a 60 minut...

Více informací

Rolety a žaluzie

Nabízíme kvalitní rolety a žaluzie českého výrobce Batima. Především venkovní rolety s pohledovou schránkou, se zaomítací schránkou, rolety do systému Rono nebo Vario a další. Celokovové žaluzie a mnoho dalších

Více informací
 
 

Český výrobce kvalitních plastových oken...

OKNIUM s.r.o. je českou firmou, která již od roku 2001 vyrábí, dodává a montuje kvalitní plastová okna, plastové dveře, interiérové obložkové dveře dle přání každého zákazníka.

Naše produkty a služby dnes dodáváme do firem, institucí, rodinných domů, bytů i škol a školek. Výchozím bodem pro naše zákazníky je vždy návrh cenové kalkulace, technická konzultace a zaměření zdarma. O naše zákazníky dlouhodobě pečujeme a poskytujeme také servis dodaných produktů. Naše firma je také zapsána v registru firem splňujících podmínky dotačního programu Nová Zelená úsporám.